Digitální označník s e-papírem - NIP-A32

NIP-A32 je univerzální systém pro zobrazení informací v nízkoenergetickém režimu. Může být instalován zcela samostatně nebo kombinaci s jinými prvky zastávek, zejména na frekventovaných dopravních uzlech.

NIP-A32 je univerzální systém pro zobrazení informací v nízkoenergetickém režimu. Může být instalován zcela samostatně nebo kombinaci s jinými prvky zastávek, zejména na frekventovaných dopravních uzlech. Vyznačuje se především:

Modulární řešení

V rámci výbavy je možné systém doplňovat o další prvky - systém ovládání, osvícení nápisů, TTS technologii převodu textu na hlas, modul komunikace s vozidly aj.

Komunikační režim

Systém může být zcela off-line nebo on-line s dynamickým režimem zobrazování informací o odjezdech autobusů, informací pro cestující, zobrazení mimořádných událostí podle kalendáře.

Antivandal provedení

Moduly s panely E-INK jsou připraveny pro náročné podmínky provozu. Jsou vloženy do robustní mechanické konstrukce s odolností proti nárazu – anti vandal řešení.

Systém napájení

Systém je navržen pro samostatné využití s kotvením na zeď nebo sloupek, stejně tak je připraven na plnou integraci do zastávkového označníku.Nezávazná poptávka