Elektronický validátor s označovačem jízdenek - EVK 5.2

EVK 5.2 je určen k označení jízdních  dokladů ve vozidlech městské hromadné dopravy při nástupu cestujícího do vozidla nebo na nástupištích.

EVK 5.2 je určen k označení jízdních  dokladů ve vozidlech městské hromadné dopravy při nástupu cestujícího do vozidla nebo na nástupištích. Vyznačuje se těmito vlastnostmi:


Bankovní a čipové karty a QR kódy

Kombinované validátory řady EVK jsou určeny pro pohodlné a rychlé odbavení cestujících pomocí bezkontaktních čipových a bankovních karet s možností označení jízdenky či přečtení 2D kódu. Validátory splňují požadavky na moderní odbavovací systémy a mohou být také samostatnou prodejní jednotkou.

Dálková aktualizace

Využitím síťové architektuře lze snadno a rychle aktualizovat validátor na dálku. Díky rychlému inteligentnímu připojení je možné přenášet větší množství dat. Validátor může pracovat samostatně nebo fungovat jako periferní jednotka. Umožňuje akustické hlášení pro odbavované cestující a podporuje vícejazyčné grafické prostředí.

Dotykový displej

Kvalitní displej o velikosti 7“ s o odolnou kapacitní dotykovou plochu, umožní pohodlné a přehledné odbavení při výběru produktů. Vysoké rozlišení 600 x 1024 bodů vykreslí všechny potřebné detaily s vysokou svítivostí a dlouhou životností. Systém umožní provozovat i bezobslužné prodejní systémy s pokročilými funkcemi.

Šíře tisku a signalizace

Rychlá jehličková tiskárna umožňuje tisk různých znaků na definované šířky papíru až 63 mm. K zabránění padělání a zvýšení ochrany tisku se využívá reaktivní páska. Zařízení umožňuje opticky i akusticky infor movat o stavu označené jízdenky. Senzory uvnitř šachty zamezí dvojímu označení, případně upozorní na ponechanou jízdenku uvnitř šachty.

Ethernet komunikace

Validátor je řízen po Ethernetu. Validátor může být samostatnou jednotkou ve vozidle s podporou komunikace s palubním počítačem nebo může být umístěn na nástupištích jako samostatná jednotka. Výhoda je rovněž napájení PoE, což umožní snadnou a rychlou elektroinstalaci bez nutnosti použití speciálních napájecích kabelů.

Rychloupínací systém

Systém validátorů se uchycuje na samonosné horizontální a vertikální držáky. Systém uchycení podporuje různé průměry nosných tyčí, a proto vyhoví bez úpravy téměř všem instalacím. Pro potřeby rychlého servisního zásahu je systém připraven pro snadné odepnutí. 


Nezávazná poptávka