Jednostranný LCD panel –18,5"

Vozidlová zobrazovací jednotka pro cestující VCS 185cA založená na LCD displeji je určena pro montáž ve vozidlech veřejné přepravy osob jako vnitřní informační systém pro cestující. Jako zobrazovací jednotka je použit širokoúhlý LCD panel rozlišením 1366×768 bodů s poměrem stran 16:9. Panel je ovládán přes sběrnici Ethernet. Ten umožňuje snadno provádět přímo dálkovou aktualizaci dat např. pomocí našich palubních počítačů řady EPIS 4.0x. a 5FCC.

Vozidlová zobrazovací jednotka pro cestující VCS 185cA založená na LCD displeji je určena pro montáž ve vozidlech veřejné přepravy osob jako vnitřní informační systém pro cestující. Jako zobrazovací jednotka je použit širokoúhlý LCD panel rozlišením 1366×768 bodů s poměrem stran 16:9. Panel je ovládán přes sběrnici Ethernet. Ten umožňuje snadno provádět přímo dálkovou aktualizaci dat např. pomocí našich palubních počítačů řady EPIS 4.0x a 5FCC. Tam, kde jsou pomalejší typy sběrnic (IBIS či RS 485), lze velmi snadno přehrát obsah panelu pomocí USB Flash (automatická aktualizace za několik vteřin). 

Vlastnosti

LCD panely pro cestující VCS 185A oproti ostatním zobrazovacím jednotkám mají za standardní cenu napojení na námi vyráběné palubní počítače EPIS. Díky tomu lze vzdáleně provádět servis a přehrávání dat pomocí SW SPRINTER přímo z centrálního dispečinku. Propojení mezí LCD panelem pro cestující a EPIS jednotkou je realizováno pomocí UTP kabelu.

Úspora energie

Panely jsou koncipovány tak, aby mohly spořit energii v nečinných časových úsecích. Za tímto účelem mají panely následující možnosti – mohou být zapojeny pouze na vodič CS z palubního počítače (zapínání je tak řízeno z palubního počítače. Další podpůrnou možností je povel MSN (Minimalizace spotřeby sítě 24 V), jehož účelem je minimalizace spotřeby v dobách, kdy není třeba nic zobrazovat, ale je vhodné držet LCD panel v pohotovosti.

 Na základě aktivace povelu zaslaného z palubního počítače EPIS 4.0x po sběrnici Ethernet je možno LCD panely typu VCS přepnout do stavu omezené spotřeby, kdy není požadována jejich plná funkce, tj. jsou vypnuty LCD displeje, přičemž řídicí systém - počítač PC dále pracuje. Toto je výhodná funkce zejména ve dvou režimech:

  • na konečných, kde při krátké odstávce, je možno vypnout pouze LCD displeje přičemž PC LCD panelu dále funguje a je možné je kdykoliv aktivovat
  • při nahrávání vozidel, pokud nebude LCD panel napojen na samostatnou větev napájení


Nezávazná poptávka