Oboustranný LCD panel – 2 x 21,5"

Vozidlové zobrazovací jednotky pro cestující řady VCS 215-Bx založené na LCD displejích o velikosti 21,5″ jsou určeny zejména pro montáž ve vozidlech veřejné přepravy osob jako vnitřní informační systém pro cestující. Oboustranná vozidlová jednotka VCS 215-Bx zobrazuje informace pro cestující na dvou protilehlých LCD displejích.

Jako zobrazovací jednotky jsou použity širokoúhlé LCD displeje s rozlišením 1920×1080 bodů a s poměrem stran 16:9 s prodlouženou životností – tj. 50 000 hodin. LCD panel lze ovládat pomocí všech typů sběrnic (Ethernet, RS 485 či IBIS), ale z důvodu rychlosti doporučujeme používat Ethernet. Pokud je LCD panel vybaven GSM komunikací (UMTS či LTE modem), je možno je ovládat i z média serveru reklamy.

Při řízení pomocí pomalé komunikační sběrnice IBIS (1200 bit/s) vnitřní LCD displej v podstatě nahrazuje vnitřní LED panel, např. VLP 20×120. Pro případ připojení pomocí pomalejší typy sběrnic (IBIS či RS 485), lze velmi snadno přehrát obsah LCD panelu ručně pomocí USB Flash (automatická aktualizace za několik vteřin).

Automatickou dálkovou aktualizaci dat lze provádět např. pomocí našich palubních počítačů řady EPIS 4.0x nebo palubních počítačů EPIS 5 FC a SW pro správu vozoven RADON (část SW SPRINTER). Další možností je provedení přístupu někam na server, kde poběží FTP server (směrování musí provádět výbava vozidla). Pokud toto není k dispozici, lze použít aktualizační USB.

Pro vytváření scénářů (jednotlivých zobrazovaných úseků) na trase na LCD panelech za jízdy dodáváme specializovaný software – CityScreenInfo. Software má grafické uživatelské prostředí, které umožňuje jednoduchou a rychlou správu a vytváření scénářů pro LCD panely typu CityScreen.

Rozšiřitelné SW funkce:

V případě potřeby lze jednotku dále rozšířit o SW funkci:

  • šíření reklamního sdělení, tj. po připojení cestujícího na Wi-Fi ve vozidle se např. uživateli zobrazí reklamní banner s možností volby vstoupit a odejít. Při volbě možnosti vstoupit se uživatel dostane na reklamou požadované stránky, při volbě odejít má možnost volně surfovat na internetu.
  • on-line přístupu pro vzdálené nastavení reklamních sdělení na první stránce.
  • možnost sledování funkčnosti jednotky VCS na dálku – on-line dohled nad zařízením s možností vypnutí zařízení do dalšího spuštění napájení jednotky.
  • možnost zajištění zabezpečené komunikace na vnitřní systémy vozidla – palubní počítače, odbavení, apod.
  • sledování zpětné vazby činnosti, tj. vyhodnocování statistik o připojení (kolik lidí se připojilo, z jakých zařízení, v jakou dobu atd..).


Nezávazná poptávka