VLP 12×64 - Zobrazovač času a pásma

Zobrazovač času a pásma slouží k zobrazení aktuálního času a tarifního pásma či tarifních pásem, které přijme z palubní nadřazené jednotky (např. EPIS 4.0x (verze MHD) či EPIS 5FC (verze linková doprava)). Je koncipován dle nejnovějších požadavků, tj. umožňuje zobrazit až 5 střídajících alfanumerických tarifních zón, např. A58, A98, …., přičemž rychlost střídání je možno nastavit.

Zobrazovač času a pásma slouží k zobrazení aktuálního času a tarifního pásma či tarifních pásem, které přijme z palubní nadřazené jednotky (např. EPIS 4.0x (verze MHD) či EPIS 5FC (verze linková doprava)). Je koncipován dle nejnovějších požadavků, tj. umožňuje zobrazit až 5 střídajících alfanumerických tarifních zón, např. A58, A98, …., přičemž rychlost střídání je možno nastavit. Další funkcí je, že je možno využít zobrazovače jako standardního vnitřního LED panelu o rozteči 12 x 64 LED a ve formě běžícího textu na něm zobrazovat např. i zprávu od dispečera.

Pole času a zóny mají interní samostatné napájení, a proto je možné je osadit rozdílnými barvami LED diod, např. červená čas a zelená tarifní pásmo, tj.  vznikne tak displej se dvěma barvami polí.

Napájení zobrazovače lze opětovně provést samostatným napájecím přívodem či pomocí eth. přepínače ECU 08PO. Instaluje se obvykle za řidiče vlevo na zástěnu. Čitelností ze vzdálenosti až 25 m zajišťuje informování všech cestujících ve vozidle.

Zobrazovač času a pásma tak svojí koncepcí splňuje i nejnovější požadavky Ropidu  či DPO a.s. a umožňuje v okně tarifní zóna střídat třímístné zóny a to včetně písmenných znaků.


Nezávazná poptávka