Vnější tabla VLP 21

Vnější LED panely do vozidel VLP 21 (Vehicle LED Panel – 21) jsou založeny na rozteči 8,6 mm nebo 10 mm mezi LED diodami s počtem 21 LED řádků. U dvouřádkového zobrazení je v tomto případě dosaženo nezkresleného českého textu. Snížením počtu svítivých bodů je nutno zvýšit jas diod, a proto jsou tyto panely osazeny velmi kvalitními LED diodami s dlouhou životností a nízkou degradací svitu při vyšších provozních teplotách.

Vnější LED panely do vozidel VLP 21 (Vehicle LED Panel – 21) jsou založeny na rozteči 8,6 mm nebo 10 mm mezi LED diodami s počtem 21 LED řádků. Snížením počtu LED diod lze dosáhnout nižší ceny panelů. U dvouřádkového zobrazení je v tomto případě dosaženo nezkresleného českého textu. Snížením počtu svítivých bodů je nutno zvýšit jas diod, a proto jsou tyto panely osazeny velmi kvalitními LED diodami s dlouhou životností a nízkou degradací svitu při vyšších provozních teplotách.

Panely VLP 21 jsou vybaveny velmi účinnými měniči (až 95% účinnost) a velmi výkonnými řídicími jednotkami, které umožní až 1000x za sekundu překreslit pole LED a tím vytvářet i 8 stupňů “šedi”.

Panely jsou navrženy tak, aby maximálně byla využita čelní plocha LED diod a mají velmi malé okraje.

ukazka-vlp-21x160

Příklad zobrazení textu na panelu VLP 21

Vzhled a mechanické rozměry jsou obdobné jako u panelů VLP 19 s tím, že jsou o 2 cm vyšší. Tento typ LED panelů je vyžadován v rámci dodávek do Dopravního podniku Ostrava a.s. (rozteč 10 mm) či pro DPP a.s. (rozteč 8,6 mm)

Tyto panely splňují pravidla úplného nezkresleného zobrazení českých znaků při dvouřádkovém zobrazení českého textu! Viz podrobněji: zde


Provedení panelů VLP 21


Vnější vozidlový LED panel čelní – VLP 21 × 170

Vnější přední (čelní) vozidlový LED panel VLP 21 × 160 je konstruován tak, aby byl vhodný k použití jako čelní směrový ukazatel (transparent) do vozidel veřejné městské a linkové dopravy.


Vnější vozidlový LED panel boční – VLP 21 × 128

Vnější boční vozidlový LED panel VLP 21 × 128 je konstruován tak, aby byl vhodný k použití jako boční směrový ukazatel (transparent) do vozidel veřejné městské a linkové dopravy. Vyznačuje se maximálním využitím aktivní plochy pro zobrazování. Vyrábí se v provedení s roztečí 8,6 mm a 10 mm.


Vnější vozidlový LED panel boční dělený – VLP 21 × 96

Vnější vozidlový LED panel boční dělený VLP 21 × 96 je konstruován tak, aby byl vhodný k použití jako boční směrový ukazatel (transparent) do vozidel veřejné městské a linkové dopravy. Vlastnost dělený značí, že tento panel zobrazuje pouze textové informace o cíli a nácestných zastávkách. Číslo linky je zobrazeno vedle na pomocném samostatném vnějším LED panelu – zadní číslo VLP 21 x 32. Toto dělené uspořádání je vyvoláno konstrukcí oken vozidel.


Vnější vozidlový LED panel zadní – VLP 21 × 32

Vnější zadní vozidlový LED panel VLP 21 × 32 je konstruován tak, aby byl vhodný k použití jako zadní ukazatel čísla linky do vozidel veřejné městské a linkové dopravy. Vyznačuje se maximálním využitím aktivní plochy pro zobrazování.

Nezávazná poptávka