Zastávkové LCD panely - venkovní

LCD informační panely jsou vhodné tam, kde je třeba poskytnout cestujícím více informací než jednoduchou informaci o odjezdu vozidel, příp. je možno střídat informaci o odjezdech vozidel s informací o dopravní situaci, reklamy apod. Jsou určeny do vnitřních či vnějších prostor dopravních terminálů či nákupních středisek, jako jsou čekárny pro cestující, zastávková stání, orientační body apod.

LCD informační panely jsou vhodné tam, kde je třeba poskytnout cestujícím více informací než jednoduchou informaci o odjezdu vozidel, příp. je možno střídat informaci o odjezdech vozidel s informací o dopravní situaci, reklamy apod. Jsou určeny do vnitřních či vnějších prostor dopravních terminálů či nákupních středisek, jako jsou čekárny pro cestující, zastávková stání, orientační body apod. LCD panely se vyrábí s různou svítivostí dle typu umístění, tj. mají svítivost vyšší jak 400 Cd/m2 (nižší svítivost není vhodná z důvodu delší životnosti panelu). Jejich umístění na přímé slunce nedoporučujeme, protože toto snižuje kontrast panelu a tím i jejich čitelnost.

Důležitá je i životnost použitého LCD displeje – tj. více jak 50 000 hodin (naše LCD panely zaručují). Toto je hodnota, u které již výrobce displeje zaručuje jeho parametry. Tato hodnota určuje pokles plné svítivost LCD na 50% při provozní teplotě 25 °C a je dána životností podsvitu bílých LED diod.


Provedení LCD panelů je „antivandal“, tj. kvalitním ochranným sklem proti rozbití a kvalitním mechanickým rámem tak, aby panel odolal případným útokům cestujících (dané stanoviště panelu není hlídané obsluhou terminálu). 

Čelní sklo panelu může být v provedení “antiglare” tak, aby snížilo množství odrazů.

K panelům jsou dodávány držáky dle potřeby uchycení na zeď nebo pro zavěšení ze stropu, příp. je lze montovat na stojnu panelu.


Nezávazná poptávka