Bezkontaktní validátory - EVK 5.1

Validátory EVK 5.1 jsou určeny pro čtení (příp. zápis) bezkontaktních čipových proprietárních (standard Mifare i Mifare Desfire) a případně i bankovních karet a to dle osazení potřebnou čtečkou. Validátor umožňuje i čtení QR kódů a to včetně přisvitu na médium s QR kódem. Validátor splňuje požadavky na obdobné systémy včetně mechanické odolnosti a je vybaven velmi výkonným procesorem ARM s OS Linux.

Validátory EVK 5.1 jsou určeny pro čtení (příp. zápis) bezkontaktních čipových proprietárních (standard Mifare i Mifare Desfire) a případně i bankovních karet a to dle osazení potřebnou čtečkou. Validátor umožňuje i čtení QR kódů a to včetně přisvitu na médium s QR kódem. Validátor splňuje požadavky na obdobné systémy včetně mechanické odolnosti a je vybaven velmi výkonným procesorem ARM s OS Linux.

Validátor může pracovat samostatně, přičemž jeden z nich je “hlavním” validátorem (zajišťuje funkci systému) nebo může být spřažen s palubním počítačem EPIS 5.0x, který může být”simulátorem” jeho provozu, tj. pro řidiče může ukazovat dění na validátoru nebo jejich řídicí jednotkou (v tomto případě to může být  i EPIS 4.0x pro MHD).

Další velkou výhodou je způsob napájení – validátor je možno napájet pouze pomocí 4-vodičů ethernetové sběrnice pomocí PoE dle IEEE  802.3 at nebo af, což výrazně zjednodušuje montáž systému – jsou přivedeny pouze 4 vodiče (napájení např. pomocí switche typ ECU 08LMT nebo ECU 08L.+7T).

Další výhodou je HW adresace validátorů v konektoru – tj. při jeho výměně se validátor sám nakonfiguruje na potřebnou funkci dle HW klíče.


Nezávazná poptávka