Zakázková výroba

Nova-linka-mV oblasti výroby elektronických desek jak pro potřeby firmy, tak i na zakázku nyní používáme nejnovější výrobní linku od firmy MyData, kterou jsme nainstalovali na konci července 2014 v rámci programu Czechinvest "Zvýšení výrobní a vývojové kapacity firmy". Tato nová výrobní linka se schopností osadit 16 tis. součástek za hodinu s mnohem vyšší přesností osazení nám umožní lépe a rychleji realizovat naše projekty a pro naše zákazníky to znamená výrazné zkvalitnění služeb. 

Nově proto nabízíme na zakázku :

  • v rámci kooperace i osazovaní desek plošných spojů na automatu SMT (od firmy MYDATA) bez použití šablon a pájení těchto desek nejnovější technologií v parách. Pájení v parách umožňuje i technologicky náročné pájení pouzder typu BGA. Máme výhodné ceny za osazování a krátké termíny dodání.
  • servisní a montážní činnosti pro vozidla veřejné dopravy a montáž systémů do vozoven, radiových sítí a dispečinků.


Nabízené výrobní technologie

Osazovací automat

Naše nová výrobní linka je vybavena osazovacím strojem MY 200 LX.14 od společnosti MyData zvládne osazovat rychlostí 16 tis pouzder za hodinu (položení jednoho komponentu trvá 0,25 sekundy). Je dostatečně flexibilní pro různorodou výrobu, což je zajištěno dostatečným počtem pozic pro součástky - až do 176 druhů (umožní osazovat i opravdu složité desky). Nejmenší součástky, které je možno osadit, jsou velikosti 0201. Výroba je tak levnější a rychlejší.

MYDATA-MY200Osazovací stroj MY200LX. 

Tiskárna pro bezkontaktní nanášení pájecí pasty

K výše uvedenému osazovacímu stroji jsme pořídili moderní stroj pro bezkontaktní nanášení pasty MY600 Jet Printer také od společnosti MyData (jako první v ČR). Díky tomu vám můžeme nově nabídnout také kompletní prototypové osazovaní bez použití drahých šablon. 


MYDATA-MY6001

MY600 - tiskárna pro bezkontaktní nanášení pájecí pasty. 

Vobní linka byla inovována za podpory agentury CzechInvest v rámci projektu 4.1 IN04/2396 „Zvýšení výrobní a vývojové kapacity firmy“ programu Inovace - Inovační projekt - Výzva IV.

logo-oppi-s

Původní osazovací linka

Na níže uvedené fotografii je původní výrobní linka, která je nově používána jako záložní.

osazovani