Vnější tabla s VLP-RGB

Pro první segment, zobrazující číslo linky, je využívána RGB LED technologie, která umožňuje širokou škálu barev a efektů, což přispívá k atraktivnímu vizuálnímu efektu. Panely jsou vybaveny kvalitními RGB LED diodami s dlouhou životností a minimální degradací svitu při vysokých provozních teplotách, což zajišťuje spolehlivé a trvanlivé výkony i při náročných podmínkách provozu.

Vnější RGB LED panely do vozidel jsou založeny na rozteči 8 až 10 mm mezi RGB LED diodami s počtem 19 - 24 řádků. Tato konfigurace umožňuje zobrazování čísel linky s vysokým kontrastem a jasem, a to i při nepříznivých světelných podmínkách. Pro první segment, zobrazující číslo linky, je využívána RGB LED technologie, která umožňuje širokou škálu barev a efektů, což přispívá k atraktivnímu vizuálnímu efektu. Panely jsou vybaveny kvalitními RGB LED diodami s dlouhou životností a minimální degradací svitu při vysokých provozních teplotách, což zajišťuje spolehlivé a trvanlivé výkony i při náročných podmínkách provozu. 

Vzhled a mechanické rozměry jsou obdobné jako u ostatních typů panelů VLP.


Provedení panelů VLP-RGB


Vnější vozidlový LED panel čelní 

Vnější přední (čelní) vozidlový LED panel je konstruován tak, aby byl vhodný k použití jako čelní směrový ukazatel (transparent) do vozidel veřejné městské a linkové dopravy.


Vnější vozidlový LED panel boční

Vnější boční vozidlový LED panel je konstruován tak, aby byl vhodný k použití jako boční směrový ukazatel (transparent) do vozidel veřejné městské a linkové dopravy. Vyznačuje se maximálním využitím aktivní plochy pro zobrazování. Vnější vozidlový LED panel zadní 

Vnější zadní vozidlový LED panel obsahuje pouze RGB segment LED pro zobrazení čísla linky. Je konstruován tak, aby byl vhodný k použití jako zadní ukazatel čísla linky do vozidel veřejné městské a linkové dopravy. Vyznačuje se maximálním využitím aktivní plochy pro zobrazování.

Nezávazná poptávka