Kombinované LED/LCD

Tyto oboustranné panely mají dvě řídící jednotky a dvě rozhraní, jedno pro část ovládání LED panelu (IBIS, Ethernet) a druhé pro řízení LCD displeje (obvykle pouze ethernet). Oboustranný panel jako celek je uzpůsoben pro přivedení jedné či dvou napájecích linek, která napájí dva zobrazovací systémy. V případě použití našeho konceptu napájení systému dle palubních počítačů EPIS 4.0x se jedná o napájení HS pro vnější LED panely (vypíná se po příjezdu na konečnou z důvodu šetření energie) a CS pro LCD panely (vypíná se pouze při delším stání na konečné stanici).

Panel je ovládán prostřednictvím palubního počítače přes sběrnici IBIS či Ethernet nebo jejich kombinací. Obě zobrazovací plochy jsou tak na sobě nezávislé a jsou z palubního počítače ovládány samostatně. Veškeré zobrazení dat je v režii palubního počítače.

V rámci mechanického provedení tento oboustranný boční panel musí respektovat obě velikosti – tj. délku bočního LED panelu a výšku širokoúhlého LCD. Jednotlivé LED panely a LCD displeje je možno kombinovat dle přání zákazníka.