Aplikace V2Vis

V2Vis je všestranná aplikace pro správu C-ITS. Zobrazuje kritické události prostřednictvím V2X, což uživatelům umožňuje vysílat upozornění do vozidel v okolí. Upozornění zahrnují blížící se vozidlo IZS, rychlostní limity, zvířata na silnici, semafory apod. Uživatelé mohou také sledovat svou polohu na mapě, zobrazit ostatní vozidla a RSU v síti C-ITS a vidět aktuální polohy událostí v reálném čase. Zůstaňte informováni a v bezpečí s V2Vis.

V neustále se vyvíjející odvětví dopravních technologií je zůstat propojený a informovaný nesmírně důležité pro bezpečnost na silnicích. Zde vstupuje do hry V2Vis – aplikace navržená k ovládání a zobrazování zásadních informací z jednotky C-ITS

 

Samostatná aplikace

V2Vis je navržena jako univerzální aplikace, což ji činí kompatibilní s všemi jednotkami C-ITS. Její hlavní funkcí je zobrazovat události přijaté prostřednictvím komunikace V2X. Významně přesahuje pouhé pasivní zobrazování informací tím, že uživatelům umožňuje vysílání různých zpráv, které slouží jako výstražný systém pro okolní vozidla.

 

To, co odlišuje V2Vis, je jeho nezávislost. Komunikuje pouze s jednotkou C-ITS a nepotřebuje žádné externí systémy. To z něj činí robustní a spolehlivý nástroj pro zvýšení bezpečnosti silničního provozu. Aplikace využívá Wi-Fi pro bezproblémové propojení s jednotkou C-ITS.

 

Informativní oznámení

V2Vis nabízí řadu oznámení, z nichž každé je přizpůsobeno různým typům událostí. Tato oznámení jsou navržena s důrazem na srozumitelnost a přívětivost pro uživatele, obvykle obsahují dopravní značky, vzdálenosti k událostem a relevantní text. Můžete očekávat varování ohledně blížícího se záchranářského vozidla, rychlostních limitů, mlhy a překážek, jako jsou zvířata na silnici. Navíc V2Vis poskytuje informace o semaforech pro standardní vozidla a řidiče tramvají.

 

Režim mapy

V režimu "Mapa" mohou uživatelé získat vizuální zobrazení svého umístění na mapě. Tato funkce také zvýrazňuje pozice jiných vozidel a jednotek podél silnice (RSU), vybavených systémem C-ITS. Navíc uživatelé mohou sledovat polohy přijatých a aktuálně aktivních událostí, což zajišťuje komplexní pohled na jejich okolí.

 

V době, kdy informace a konektivita hrají klíčovou roli v bezpečnosti na silnicích, je V2Vis znamením inovace. Tím, že spojuje technologii C-ITS s řidiči, umožňuje motoristům zůstat informovanými, bdělými a v konečném důsledku bezpečnějšími na silnici. S jeho uživatelsky přívětivým rozhraním a širokou škálou funkcí má V2Vis potenciál zásadním způsobem změnit náš přístup k bezpečnosti na silnicích. 


Nezávazná poptávka